15. КУП У СПОРТСКОМ РИБОЛОВУ

Написао
Оцените овај чланак
(0 glasova)

На Потпећком језеру у суботу, 4. јуна одржан је традиционални Куп у спортском риболову. Риболовци из 19 клубова из Србије и Црне Горе окупили су се пре свега како би колегама из Општинске организације спортских риболоваца “Лим” честитали велики јубилеј – 65 година постојања, али и да би се надметали за престижан победнички пехар.

На рибраској стази у 15. Купу такмичили су се риболовци из Нове Вароши, Пожеге, Подгорице, Бијелог Поља, Пљеваља, Прибоја, Косјерића, Сјенице, Ариља, Никшића, Ужица, Лучана, Ушћа, Новог Пазара и Пријепоља.

Победнички пехар освојили су риболовци “Липљена” из Пљеваља, друго место припало је екипи “Стари град” из Прибоја, а треће Новом Пазару. Пријепољски риболовци заузели су место у средини табеле. Чланови ООСР “Лим” освојили су девето, а екипа “Жупског рубина” 13. место. Титулу најбољег у надметању 80 риболоваца понео је Асад Талић из Новог Пазара.

Организатори јубиларног купа су ООСР “Лим” уз подршку Спортског савеза и Туристичке организације Пријепоље.